Naruto Świat Only

Świat Naruto


  • Index
  •  » Start
  •  » Bardzo krótki poradnik"ja rozważnie używać byakugana''

#1 2007-12-12 17:55:20

Minato Namikaze

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-12
Posty: 62
Punktów :   
Kekkei Genkai: Sharingan (lvl. 1)
Wioska: Konoha
Styl walki: Ninjutsu

Bardzo krótki poradnik"ja rozważnie używać byakugana''

W tym poradniku zapoznam was tylko z podstawami.
Po pierwsze, ważne jest żeby pamiętać czym jest byakugan(byakugan to oko, które widzi czakre, na 2 poziomie moze tez zauwazyc punkty tenketsu)
Po 2 bardzo ważne jak go zastosujesz w walce, za moment podam kilka przykladow.
Ale najpier musze wam powiedziec jeszce 1 bardzo wazna rzecz, w karzdej turze, w ktorej chcecie miec aktywowany byakugan piszcie o tym, byle gdzie, moze byc przy wykonywaniu rucho, a moze byc przy pisaniu pozostales ci czakry, jezeli tego nie zrobisz przeciwnik zawsze moze powiedziec ci ze nie masz aktywowanego byakugana, co wiaze sie najprawdopodobniej z przegrana :\
A oto kilka przykladow:

Twoj przeciwnik ukryl sie w lesie:
DZieki moje mu byaganowi doskonale cie widze potem wykonujesz atak lub zcekasz i mowisz na koncu koleji, nadal cie obserwuje(wtedy gdy przeciwnik wykona atak raczej nie bedzie mogl ci mowic ze cie zaskoczył

Gdy twoj przeciwnik ukył sie w ziemi:
Wtedy tez mu piszesz, ze na mierzyles go pod ziemia dzieki byakuganowi i ciagle go obserwujesz, wtedy żeby go wykurzyc z ziemi, przyda ci sie wodne jutsu, takie ktore moze kontrolowac wode tak zebe "poszła' w dany punkt, gdzy je masz zalewasz jego podziemna kryjowke woda, wtedy on jest raczej zmuszony wyjść na powierzchnie, a ze ciagle go obserowwales to wiesz w ktorym miejscu wysedl z ziemi, i mozesz go z latwoscia zabic

Gdy twoj przeciwnik ukryl sie w wodzie:
Wtedy tez mu piszesz, ze na mierzyles go pod wodą dzieki byakuganowi i ciagle go obserwujesz, wtedy żeby go "wyeksmitowac" z wody przyda ci sie powietrzne jutsu, ktore woziweje wode, i bedziesz go mial jak na tacy, poniewazcaly czas go obserwujesz dzieki byakuganowi.

Gdy twoj przeciwnik schowa sie w jaskini, robisz dokladnie to samo, ciagle go obserwujesz dzieki byakuganowi, zeby go wykurzyc ozesz uzyc wodnego lub ognistego jutsu(woda zaleje jego kryjowke zmuszajac go do wyjscia, a ogien by go zjaral jezeli czegos dobrego nie wymysli na swoja obrone, wtedy warto tez jest popatrzec jakie jutsu ma w arsenale przeciwnik(wonde ognite itd) bo gdy uzyjemy ognia, a przeciwnik posiada wodne jutsu, wtedy z latwoscia zablokuje nasz technike.

Zrozumieliscie jak to jest z kryjuwkami? Mam nadzieje ze po tym co przeczytaliscie.. Tak!

A gdy przeciwnik nigdzie sie nie ukryl po prostu napiszcie m uze go obserwujecie, wtedy on nie zaskoczy was zadnym jutsu.

A gdy jestsecie atakowani, napiszcie na przyklad: moj byakugan zauwazyl zmiany chakry w twoim ciele i ostrzegl mnie ze uzyjesz tej techniki(poniewaz byakugan rozpoznaje chakre:))

Mam nadzieje ze ujalem najwazniejsze rzeczy, gdybyscie jedak bieli z czyms problem napiszcie w tym temacie, a postaram sie odpowiedziec i wyjasnic.


Chakra:1000
GP:0

Praca:brak
Złoto:1000

Jutsu(Katon):
Fukumi Hari [Ranga E][NinJutsu][Chakra: 5 na jedną igłę]
Shinobi tworzy w ustach igły z chakry, po czym atakuje nimi przeciwnika.
Kawarimi no Jutsu [Ranga D][NinJutsu][Chakra: 40]
Techinka stosowana przez większość ninja. Jutsu te pozwala na szybką zamianę swojego ciała z dowolnym przedmiotem, rośliną, a nawet zwierzęciem. Dzięki temu można zmylić wielu przeciwników. Każdy kto da się na to nabrać przez pewien czas czuje się zdezorientowany, przy czym atakujący może spokojnie zaatakować z innego miejsca.
Ryuuka no Jutsu [Ranga C][NinJutsu][Chakra: 60]
Na samym początku wykonywania techniki, osoba zostaje otoczona przez płomienie. Następnie ogromna fala ognia kierowana jest w stronę przeciwnika. By jutsu było efektowniejsze można swojego rywala przywiązać przy pomocy specjalnych linek i po nich puścić ogień.
Gouka [Ranga E][NinJutsu][Chakra: 40]
Prosty atak polegający na wydmuchnięciu powietrza wcześniej zmieszanego z chakrą, które się zapala i działa jak miotacz ognia.

Ekwipunek(0/100o.z.):nic

Walki Wygrane:0
Walki Przegrane:0
Walki Treningowe:0

Misje(D):0
Misje(C):0
Misje(B):0
Misje(A):0
Misje(S):0
_____________________________
Smuga jest Smugą, a życie jest życiem, nuda jest nudą, a bycie byciem, człowiek człowiekiem a miłość miłością nie potępieniem lecz wieczną zazdrością, trwoja jest trwogą cierpienie cierpieniem, mowa jest mową, natchnienie natchnieniem, wspomnienie wspomnieniem,a ból tylko bólem, cień jest wciąż cieniem a sznur jest wiąż sznurem. Zawiązanym na szyi, Bo śmierć jest śmiercią. Oni będą, są i byli Ze sobą zwiżani martwą więziom.

Offline

 
  • Index
  •  » Start
  •  » Bardzo krótki poradnik"ja rozważnie używać byakugana''

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.angelsofdeath65uni.pun.pl www.okothroalu.pun.pl www.plywanie.pun.pl www.osiemnastaprzepowiednia.pun.pl www.niedladebili.pun.pl